Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Service anual intretinere si reparare periferice informatice
- Număr anunț
- DA22490972
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
- Furnizor / câștigător
- ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.880 RON
- Valoare atribuită
- 5.880 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 09:37
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.880 RON
din 5.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro