Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMESTEC DE GAZON "ORNAMENTAL" DLF TRIFOLIUM

Număr anunț
DA22488792
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
XTREME ANG MARKETING SRL (CUI RO29966684)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752 RON
Valoare atribuită
752 RON
Data publicării
26.02.2019 16:09
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752 RON

din 752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.