- Număr anunț
- DA22469470
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 PASCANI (CUI 32215431)
- Furnizor / câștigător
- Ifrim Ghe Danut Intreprindere individuala (CUI RO32681695)
- Cod CPV
- 03221400-0 · Varza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396,50 RON
- Valoare atribuită
- 396,50 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 09:02
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
396,50 RON
din 396,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro