Ofertă acceptată Cumpărare directă

carnet x 50 file carnete a cate 50 de file inseriate, capsate la cotor valoar...

Număr anunț
DA22481528
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
26.02.2019 10:59
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.