- Număr anunț
- DA22496271
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
- Furnizor / câștigător
- TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
- Cod CPV
- 22140000-3 · Pliante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 13:29
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro