Ofertă acceptată Cumpărare directă

*CONSUMABILE-Anse inoculare calibrate sterile, 10 µl, cod C51LD1003

Număr anunț
DA22496203
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18 RON
Valoare atribuită
18 RON
Data publicării
27.02.2019 13:26
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18 RON

din 18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.