Ofertă acceptată Cumpărare directă

circuite inteegrate

Număr anunț
DA22496054
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL TRAIAN (CUI 4484531)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
31712114-2 · Circuite integrate electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
696,64 RON
Valoare atribuită
696,64 RON
Data publicării
27.02.2019 13:19
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

696,64 RON

din 696,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.