Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EATON NZM3 - 630A,160A
- Număr anunț
- DA22495459
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 31214130-9 · Intrerupatoare de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.875 RON
- Valoare atribuită
- 4.875 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 12:53
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.875 RON
din 4.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro