Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir monofilament rapid absorbabil nr. 2/0 PGA-PCL ac rotund 1/2 cerc 26mm 75cm

Număr anunț
DA22491634
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.115,36 RON
Valoare atribuită
2.115,36 RON
Data publicării
27.02.2019 10:06
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.115,36 RON

din 2.115,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.