Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lame bisturiu BIOSAFE- nr. 10, 11, 12,15, 23, 24
- Număr anunț
- DA22490843
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784 RON
- Valoare atribuită
- 784 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 09:33
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
784 RON
din 784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro