Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPOANE HEMOSTATICE RAPID RHINO

Număr anunț
DA22490454
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.125 RON
Valoare atribuită
2.125 RON
Data publicării
27.02.2019 09:15
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.125 RON

din 2.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.