Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI SUDURA

Număr anunț
DA22490376
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,80 RON
Valoare atribuită
163,80 RON
Data publicării
27.02.2019 09:12
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,80 RON

din 163,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.