Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop anunt ADV1063810

Număr anunț
DA22488055
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.193,76 RON
Valoare atribuită
2.193,76 RON
Data publicării
26.02.2019 15:15
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.193,76 RON

din 2.193,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.