Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziție Kit forestier și Manusi protectie

Număr anunț
DA22466968
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC ARDUD R.A. (CUI 27389563)
Furnizor / câștigător
NETCOM SAFETY SRL (CUI RO29210639)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,98 RON
Valoare finală
113,98 RON
Data publicării
22.02.2019 13:58
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.