Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TRIDERM® X 1 CREMA 0,5mg+10mg+1mg/g cutie x 1 tub al x 15 g
- Număr anunț
- DA22486412
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,20 RON
- Valoare finală
- 143,20 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 14:09
- Data finalizării
- 27.02.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.