Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSULINUM GLARGINE / Abasaglar 100 UI / ml x 10 stilouri preumplute x 3 ml sol. inj.
- Număr anunț
- DA22474119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643,38 RON
- Valoare atribuită
- 643,38 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 12:25
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
643,38 RON
din 643,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro