Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM ITALIAN

Număr anunț
DA22489466
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,80 RON
Valoare atribuită
88,80 RON
Data publicării
27.02.2019 08:05
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,80 RON

din 88,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.