- Număr anunț
- DA22487285
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631,80 RON
- Valoare atribuită
- 631,80 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 14:43
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
631,80 RON
din 631,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro