Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trigon cu branza sarata 100g
- Număr anunț
- DA22493615
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
- Furnizor / câștigător
- CLASS IMAGE EVENTS SRL (CUI RO29200597)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 520 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 11:33
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
520 RON
din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro