Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE PANIFICATIE SI PATISERIE

Număr anunț
DA22484670
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 6 (CUI 29116365)
Furnizor / câștigător
PÂINEA CASEI PCP SRL (CUI RO27831605)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,20 RON
Valoare atribuită
431,20 RON
Data publicării
26.02.2019 13:03
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,20 RON

din 431,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.