- Număr anunț
- DA22480811
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" BACAU (CUI 12218816)
- Furnizor / câștigător
- TIC TRADING SRL (CUI RO12000322)
- Cod CPV
- 15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550,56 RON
- Valoare atribuită
- 550,56 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 09:50
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
550,56 RON
din 550,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro