Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 48,6% sub estimat
NESTLE NAN 1 *400G OPTIPRO HM-O
- Număr anunț
- DA22465932
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 846,30 RON
- Valoare atribuită
- 435 RON 48,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2019 13:02
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435 RON
din 846,30 RON estimat
48,6%
Adjudecat la 51,4% din estimat · economie 411,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.