Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAB BEC LED E27 20W PARA L.RECE 13-272200

Număr anunț
DA22495975
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.523 RON
Valoare atribuită
2.523 RON
Data publicării
27.02.2019 13:15
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.523 RON

din 2.523 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.