Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIGEL 10L

Număr anunț
DA22491670
Autoritate contractantă
Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
Furnizor / câștigător
APRO-HOREA SA (CUI RO1759654)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,18 RON
Valoare atribuită
62,18 RON
Data publicării
27.02.2019 10:07
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,18 RON

din 62,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.