Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat
ANIOSYME DD1 - DEZINFECTANT DETERGENT ENZIMATIC PENTRU INSTRUMENTAR
- Număr anunț
- DA22488379
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2019 15:34
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 20:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 288 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.