Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla magnetica Herlitz, 60x80 cm

Număr anunț
DA22487167
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
Cod CPV
39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare atribuită
117,65 RON
Data publicării
26.02.2019 14:39
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,65 RON

din 117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.