Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,6% sub estimat

Tub conector joasa presiune in T cu supapa compatibil Medrad/Imaxeon Spectris, Stellant, Salient

Număr anunț
DA22485935
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
7.600 RON 14,6% sub estimat
Data publicării
26.02.2019 13:51
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.600 RON

din 8.900 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 1.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.