Acasă · Licitații
· Remorci si semiremorci cu incarcare automata sau de descarcare pentru agricultura (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REMORCA - PLATFORMA AUTO
- Număr anunț
- DA22482565
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU LEGUMICULTURA BUZAU (CUI RO38675072)
- Furnizor / câștigător
- TAIFAS SPEDITION SRL (CUI 32454617)
- Cod CPV
- 16500000-0 · Remorci si semiremorci cu incarcare automata sau de descarcare pentru agricultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.900 RON
- Valoare atribuită
- 11.900 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 11:45
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.900 RON
din 11.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro