Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serviciu inspectie tehnica periodica remorca, semiremorca si rulota cu sistem de franare

Număr anunț
DA22460517
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare finală
100,84 RON
Data publicării
22.02.2019 08:51
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.