Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie A4, caiete dictando si matematica, etichete autocloante, cartus 511, 510
- Număr anunț
- DA22497284
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666,73 RON
- Valoare atribuită
- 666,73 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 14:14
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
666,73 RON
din 666,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro