Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet produse de birou

Număr anunț
DA22496449
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI DAMBOVITA (CUI 4402787)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,24 RON
Valoare finală
406,24 RON
Data publicării
27.02.2019 13:38
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.