Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pulsoximetru CMS50D Plus
- Număr anunț
- DA22494167
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,32 RON
- Valoare atribuită
- 201,32 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 11:58
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,32 RON
din 201,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro