Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Brother LC529XL BK Original

Număr anunț
DA22493467
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP.BOBOCEII NR.19 (CUI 29368478)
Furnizor / câștigător
VALTEC TRADING SRL (CUI RO10959066)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39 RON
Valoare atribuită
39 RON
Data publicării
27.02.2019 11:27
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39 RON

din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.