Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINA CREION ROTRING 1mm
- Număr anunț
- DA22492854
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII GORJ (CUI 13596682)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI RO2159860)
- Cod CPV
- 30192132-5 · Mine de rezerva pentru creioane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,31 RON
- Valoare atribuită
- 8,31 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:58
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8,31 RON
din 8,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro