Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJERI LDPE, grosi - 120 l

Număr anunț
DA22492004
Autoritate contractantă
PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,95 RON
Valoare atribuită
29,95 RON
Data publicării
27.02.2019 10:21
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,95 RON

din 29,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.