Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ 75MM

Număr anunț
DA22489758
Autoritate contractantă
Comuna Racsa (CUI 27005719)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,20 RON
Valoare atribuită
80,20 RON
Data publicării
27.02.2019 08:35
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,20 RON

din 80,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.