Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE

Număr anunț
DA22488527
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.938,92 RON
Valoare atribuită
2.938,92 RON
Data publicării
26.02.2019 15:43
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.938,92 RON

din 2.938,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.