Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container arhivare deschidere superioara MAS

Număr anunț
DA22487987
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,68 RON
Valoare atribuită
778,68 RON
Data publicării
26.02.2019 15:11
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,68 RON

din 778,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.