Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE LAMINATOR A4 80 MICRONI 100 COLI/TOP

Număr anunț
DA22487649
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE (CUI 4750196)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,01 RON
Valoare atribuită
21,01 RON
Data publicării
26.02.2019 14:57
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,01 RON

din 21,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.