Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PERDELE,DRAPERII,REJANSA ,SINE
- Număr anunț
- DA22487058
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
- Furnizor / câștigător
- SEMIDA SRL (CUI RO19100736)
- Cod CPV
- 19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,13 RON
- Valoare atribuită
- 722,13 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 14:34
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
722,13 RON
din 722,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro