Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
273/02.26.2019
- Număr anunț
- DA22481959
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.185 RON
- Valoare atribuită
- 7.145 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2019 11:28
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.145 RON
din 7.185 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.