Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET ACHIZITIE CONSUMABILE PROIECT ROSE

Număr anunț
DA22458408
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA (CUI 4364756)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.169,26 RON
Valoare finală
4.169,26 RON
Data publicării
21.02.2019 15:02
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.