Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saiba plata din otel zincat alb, M8 x 20 x 1.25 mm

Număr anunț
DA22493528
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
CASTEL DISTRIBUTION SRL (CUI RO15047125)
Cod CPV
44532200-0 · Saibe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24 RON
Valoare atribuită
24 RON
Data publicării
27.02.2019 11:29
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24 RON

din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.