Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACUTE FRANA FATA SKODA OCTAVIA
- Număr anunț
- DA22492697
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
- Cod CPV
- 34322200-2 · Frane cu disc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:51
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,84 RON
din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro