Acasă · Licitații
· Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune si televiziune (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Nokia 105 (2017) Single SIM, Black
- Număr anunț
- DA22483617
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 32200000-5 · Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune si televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255,08 RON
- Valoare atribuită
- 255,08 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:22
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
255,08 RON
din 255,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro