Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de invatare pentru curs limba engleza -initiere
- Număr anunț
- DA22488357
- Autoritate contractantă
- Casa Corpului Didactic Cluj (CUI 7929740)
- Furnizor / câștigător
- LINGUA NOSTRA S.R.L. (CUI 22642125)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.483,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.483,46 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 15:33
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.483,46 RON
din 2.483,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro