Ofertă acceptată Cumpărare directă

Standardele SR EN ISO 19011:2018 și SR EN ISO 5667-6:2017

Număr anunț
DA22487142
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,37 RON
Valoare atribuită
254,37 RON
Data publicării
26.02.2019 14:38
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,37 RON

din 254,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.