Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale de invatare pentru curs limba engleza -initiere

Număr anunț
DA22485826
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic Cluj (CUI 7929740)
Furnizor / câștigător
LINGUA NOSTRA S.R.L. (CUI 22642125)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.484 RON
Valoare finală
2.483,46 RON
Data publicării
26.02.2019 13:47
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.