Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRIZA MOD RJ45 CAT6 NEECRA
- Număr anunț
- DA22486428
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Sfantul Gheorghe (CUI 4323411)
- Furnizor / câștigător
- COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48,80 RON
- Valoare atribuită
- 48,80 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 14:10
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48,80 RON
din 48,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro