Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii interpretare artistică pentru Ziua de 8 Martie – Ziua internațională a femeii în Comuna Tăt
- Număr anunț
- DA22495627
- Autoritate contractantă
- COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
- Furnizor / câștigător
- MAR TRADIŢIONAL MUSIC S.R.L. (CUI 36057644)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 13:01
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro